• Polski
  • English

Języki obce: granice w komunikacji i mosty do komunikacji

Miasto:

Szczegółowa lokalizacja:

ul. Konarskiego 18B,
parter, aula E

Rodzaj aktywności:

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

18:00-18:30
18:45-19:15
19:30-20:00
20:15-20:45

Rejestracja:

Odbiorcy:

Obszar:

Opis aktywności:

Nauka języków obcych stanowi kryterium konieczne do skutecznego i twórczego poznawania świata w obliczu globalnej integracji społeczeństw. Proces dydaktyczny stanowi most udanej komunikacji międzyludzkiej, likwidując jednocześnie bariery. To właśnie ich bogactwo i różnorodność sprawiają, iż języki obce zyskują na atrakcyjności. Komunikujemy się z innymi, poznajemy i dzielimy się nowymi koncepcjami; rozwijamy umiejętności, wspierając się posiadaną inteligencją.
Kreatywne zajęcia będą prowadzone w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, w której nauka staje się niezapomniana, a bariery językowe przełamane. Będziemy grać, słuchać piosenek, poznamy naszych „fałszywych przyjaciół”, czyli wyrazy, które wydają nam się podobne do języka polskiego, pokazując „warsztatowym przyjaciołom”, co już wiemy. Udowodnimy, jak wiele rodzajów inteligencji bierze udział w nauce języków obcych.
Naucz się podstawowych zwrotów po angielsku, niemiecku i włosku i dołącz do nas na noc pełną zabawy i gier językowych!

 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać, zmieniając ustawienia przeglądarki.
 
Skip to content