• Polski
  • English

Mój cyfrowy bliźniak

Miasto:

Szczegółowa lokalizacja:

ul. Konarskiego 22B,
piętro 5, sala 508

Rodzaj aktywności:

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

17:30-18:00
18:15-18:45
19:00-19:45

Rejestracja:

Odbiorcy:

Obszar:

Opis aktywności:

Uczestnicy warsztatów zostaną zapoznani z podstawowymi metodami szybkiego prototypowania oraz inżynierii odwrotnej, które zyskują coraz większą popularność zarówno w wielu gałęziach przemysłu, jak i życiu codziennym. Uczestnicy pokazu będą mieli okazje do zapoznania się z zasadami działania oraz budową nowoczesnych urządzeń takich jak skanery oraz drukarki 3D. Coraz popularniejszym zastosowaniem tych urządzeń jest wykonywanie szczegółowych kopii rzeczywistych obiektów, w tym fragmentów ludzkiego ciała np. do celów medycznych.
Podczas wydarzenia wszyscy zainteresowani uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję do wykonania swojego cyfrowego bliźniaka poprzez wykorzystanie skanera 3D do odwzorowania cyfrowego modelu swojej głowy. Każdy z ochotników otrzyma cyfrową kopie wykonanego skanu, którą w przyszłości będzie można wykorzystać np. do wykonania własnego popiersia technologią druku 3D lub stworzenia wizualizacji 3D.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać, zmieniając ustawienia przeglądarki.
 
Skip to content