• Polski
  • English

Te co skaczą i fruwają – innowacyjne rozwiązania w technice dronowej

Miasto:

Szczegółowa lokalizacja:

ul. Konarskiego 18B
parter, aula D

Rodzaj aktywności:

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

16:00-21:00

Odbiorcy

Obszar:

Opis aktywności:

Interesują Cię nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania? Weź udział w pokazie i dowiedz się, czym jest lotnictwo bezzałogowe oraz jakie są przyszłościowe możliwości jego zastosowania. Poznaj odpowiedzi na pytania: W jakim celu wymyślono drony? Jakie dają możliwości i jaka jest ich przewaga nad lotnictwem załogowym? Jak i z jakich materiałów są zbudowane? Co można w nich rozwijać? Kto może nimi latać?

W odpowiedziach pomogą prezentowane technologie związane z BSP, a także samodzielnie zbudowane modele i przedstawione innowacyjne rozwiązania technologiczne, które obecnie próbują zostać implementowane.

Przekonaj się w praktyce, jak działają nowoczesne urządzenia, i wykorzystaj przygotowane stanowisko z mikrodronem, na którym samodzielnie będzie można spróbować swoich sił pilotażu małego wielowirnikowca.

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać, zmieniając ustawienia przeglądarki.
 
Skip to content