• Polski
  • English

Kto Ty jesteś? Opowiedz o swojej małej krainie

Czytaj wpis…

Kto Ty jesteś? Opowiedz o swojej małej krainie

Przedmiotem konkursu jest nagranie krótkiego materiału filmowego, w którym jego twórcy opowiedzą o swojej małej krainie: wsi, mieście, dzielnicy, województwie, a także jej tradycjach i innowacjach.

Dla kogo?

  • dzieci w wieku przedszkolnym
  • uczniowie szkół podstawowych, klasy I-IV
  • uczniowie szkół podstawowych, klasy V-VIII

Udział w konkursie jest zespołowy ze wsparciem rodzica/opiekuna prawnego bądź opiekuna zespołu/nauczyciela. Zespół może składać się z maksymalnie 5 osób + nauczyciel/opiekun zespołu/rodzic.

Do kiedy?

Konkurs trwa do 26 września 2023 roku.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zgłoszenia do konkursu może dokonać uczestnik pełnoletni, rodzic/opiekun prawny uczestnika niepełnoletniego, nauczyciel.

Przygotuj materiał filmowy w formacie .avi, .mp4, .mov, czas trwania: od 1 do 3 minut.

  1. Wyślij zgłoszenie wraz z materiałem filmowym poprzez formularz dostępny na tej stronie.
  2. Twoje zgłoszenie zostanie zakodowane. Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia i kod pracy.
  3. Konkurs będzie rozstrzygnięty 28 września 2023 r. Wyniki zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej, stronie Politechniki Śląskiej oraz w naszych mediach społecznościowych. Jeśli zostaniesz laureatem/laureatką konkursu, poinformujemy Cię o tym mailowo.

Regulamin konkursu „Kto Ty jesteś? Opowiedz o swojej małej krainie: wsi, mieście, dzielnicy, województwie”

Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „społeczna odpowiedzialność nauki II”.
Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać, zmieniając ustawienia przeglądarki.
 
Skip to content