• Polski
  • English

Świat wydruków 3D

Miasto:

Szczegółowa lokalizacja:

ul. Akademicka 10A
budynek C, piętro 1, sala C110

Rodzaj aktywności:

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

16:00-16:30
16:45-17:15
17:30-18:00
18:15-18:45

Rejestracja:

Odbiorcy:

Obszar:

Opis aktywności:

Jeszcze do niedawna można było tylko pomarzyć o własnej drukarce 3D. Wystarczyło zaledwie kilka lat, by urządzenia te stały się ogólnodostępne za przystępną dla każdego cenę. Otwierają one przed projektantami wiele nowych możliwości. Zobaczycie, że przygotowanie prototypów do wydruku 3D jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. W trakcie wydarzenia goście poznają budowę drukarki 3D i jej podstawowe elementy składowe. Przedstawiony zostanie proces przygotowania pliku pozwalającego na wykonanie wydruku 3D. Następnie omówione zostaną najpopularniejsze materiały wykorzystywane do druku.
Dodatkowo będzie można zobaczyć różne wydruki od małych elementów przedstawiających zwierzęta i postacie z filmów po duże budowle tj. latarnie morskie, Wieża Eiffla, Łuk Tryumfalny, Krzywa Wieża w Pizie, Katedra Notre-Dame, Sagrada Familia z Barcelony, Wieża Zegarowa Chiang Rai z Tajlandii, Pałac Kultury i Nauki i wiele innych.

 

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać, zmieniając ustawienia przeglądarki.
 
Skip to content