Zostań wolontariuszem

Zostań wolontariuszem Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej

Noc Naukowców to świetna okazja, by zacząć przygodę z wolontariatem oraz zobaczyć “od kuchni”, jak wyglądała przygotowania do największego politechnicznego przedsięwzięcia.

Co roku w Nocy Naukowców uczestniczą wolontariusze, którzy dbają o jak najlepszy przebieg wydarzenia i wspierają organizację. To dzięki nim uczestnicy nie czują się zagubieni w ogromie aktywności popularnonaukowych odbywających się w różnych wydziałach Politechniki Śląskiej.

Jak zostać wolontariuszem?

Wolontariuszami mogą zostać osoby, które ukończyły 18 rok życia. Zgłoszenia do wolontariatu odbywają się w terminie 5 czerwca – 17 września 2023. Należy zarejestrować się poprzez formularz.

W wolontariacie Nocy Naukowców mogą wziąć udział zarówno członkowie społeczności Politechniki Śląskiej, jak i inne osoby niezwiązane z naszą uczelnią, np. studenci innych uczelni w regionie, a także seniorzy.

W ramach przygotowań do Nocy Naukowców wolontariusze uczestniczą w dwóch spotkaniach z koordynatorem wydarzenia, podczas których poznają zasady odbywania się przedsięwzięcia, miejsca i czas trwania poszczególnych aktywności, a także zadania, które będą wykonywali.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wolontariatu Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej 2023. 

Rejestracja

Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach Programu „społeczna odpowiedzialność nauki II”.
Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać, zmieniając ustawienia przeglądarki.
 
Skip to content